Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Ugens idé

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Fra København
Tilmeldt 29. May 07
Indlæg ialt: 15
Skrevet kl. 21:11
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej, jeg er ny her, og jeg vil meget gerne have lidt input til en idé jeg har fået...vær endelig kritisk
Jeg har lige købt domænerne:

 





 

og min plan er at lave en annonce-financieret hjemmeside (evt vha. Google Adsense), hvor konceptet er at man hver uge kan læse en ny idé.

Idéen kan være alt fra ugens bedste køb,ugens idé i dagligdagen, køb af en rejse, ugens opfindelse, eller evt. en idé inden for ledelse, der er mit primære arbejdsområde.

Dette er dog endnu ikke fastlagt, da jeg er i en opstartsfase. Jeg er blevet rådet til at tilknytte et nyhedsbrev til konceptet, hvilket jeg naturligvis vil overveje. Jeg overvejer at få nogle til at lave hjemmesiden, så jeg vil sætte pris på, hvis nogle her kan anbefale én, der kan/vil lave en professionel og flot hjemmeside.

I øvrigt vil jeg meget gerne have kommentarer/gode forslag til mit koncept.

 

Med venlig hilsen

Christian 

 

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)