Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Lejlighed i Århus - anyone?

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Fra Århus
Tilmeldt 26. Apr 06
Indlæg ialt: 199
Skrevet kl. 16:59
Hvor mange stjerner giver du? :
Goddag gæve iværksættere,

Jeg står og skal flytte til Århus snart sammen med min kære forlovede og vi står derfor mangler en lejlighed af nogenlunde størrelse. Der skulle vel ikke være nogen der kender nogen, der kender nogen, der kender nogen osv ;-)? Vi har kigget på forskellige boligsider, men uden det store held - da det vi leder efter er en lejlighed og ikke en ejerlejlighed.
Så hvis nogen kender nogen, så sig endelig til. Ethvert sted i Århus er ay okay! Men det er dog bedst i Århus N eller Århus C.

Håber nogen vil give en hjælpende hånd - til trods for der ikke decideret er tale om forretningslokaler her.

Mvh.
Michael Mortensen

Fra Ribe
Tilmeldt 24. Mar 05
Indlæg ialt: 2069
Fra  ActiveWebs A/S Skrevet kl. 17:32
Hvor mange stjerner giver du? :
Min makker brugte for nylig http://www.boligportal.dk/, der kom en del relevante lejligheder og han endte da også med at finde en god en :) du skal dog være hurtig på aftrækkeren, de ryger vist ret hurtigt.
Fra Århus
Tilmeldt 29. Oct 06
Indlæg ialt: 381
Fra  BiipBiip.dk Skrevet kl. 19:57
Hvor mange stjerner giver du? :
Køb et boligbrev her www.aarhusbo.dk

 

Men lige Århus C og Århus N Ja der tror jeg der er lang tid i Venteliste.

 

Ellers prøv www.kolligie8000.dk

 

AKUT? prøv www.bbf.dk  <-- Hvis du er dansker får du en bolig med det samme næsten.

 

Jens

 

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)