Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Samarbejdspartner/e

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 19. Apr 07
Indlæg ialt: 1
Skrevet kl. 14:54
Hvor mange stjerner giver du? :
Til videreudvikling fra idé/konceptplan søges sparringspartner/e til diskussion af bæredygtighed, investorpotentiale m.v. med tid til at konceptudvikle, udarbejde forretningsplan,teste og markedsføre- Ikke en nebengeschaeft.

 

Iværksætteri, ikke nyskabende opfindelse, men funklende koncept med relation til reklamebranchen og Dansk Supermarked.

 

Ideen har stor relevans til hele det danske forbrugermarked og dog samtidig stor nyhedsværdi, på trods af det indlysende koncept.

 

Pga manglende specifikt branchekendskab fra min side er det vigtigt for mig, at du har - om ikke andet - basalt kendskab - til logistik og markedsføringslovgivningen kombineret med et stort iværksætterdrive.

 

Jeg vil ikke oplyse nærmere digitalt,men skal med glæde arrangere et personligt møde hvor vi kan diskutere en risikovurdering.

 

mail mig på c_k_9@hotmail.com

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)