Bestillingsiden Det virker som en midt 90´er side, hvor alting virker useriøst. Billederne ligner nogen som er "lånt" andetsteds, og tvivler på produkterne ser sådan ud i virkligheden. Et råd er enten at selv stå for nogle ordentlige billeder, hvilket kræver ordentligt udstyr, eller så få en til det. Det er ikke så dyrt igen.! Det andet virker useriøst.
Seriøsitet Det første jeg gør, når jeg skal købe noget på en side, er at tjekke op på CVR-nr - Jeg ser at det er en enkeltmandsvirksomhed, men under kontaktinformation, står der at du er direktør, samt har en underdirektør ??? på CVR.dk fremgår det at der er 0 ansatte.
Mangler du et godt tilbud på en el-opgave?? Evers EL-teknik ApS | Kavalerivej 16, 8930 Randers NØ | tlf. 71 99 83 34 | sk@eversel.dk | www.eversel.dk
Har ingen ide om hvem han er og jeg er egentlig også lidt ligeglad. Jeg viste siden til 5 af mine venner som leger med webdesign til hverdag og de synes også at det var en utrolig underlig farvekombination.
Kombinationen er meget Engelsk, det kan godt være at du som person er mere moderne vhvilket de fleste andre sider også er så kan jeg fortælle dig at det nok skal lykkes med den side.
Det skal lige siges jeg er glad for kretik og er også selv god til at give det, så tag det ikke personligt.
Hvis du ikke vil lytte til hvad du får af kritik herinde, men selv ved bedre og din side er helt perfekt... Hvorfor hulen spilder du så folks tid ved at spørge?
Haha jeg synes virkelig at du er for stupid. Du kommer ingen vegne uden at kunne bruge kritik til din egen fordel. Du virker rigtig indelukket og tager alt personligt.
Jeg håber ikke i ser jeres ord værdifuldt da jeg retter lige så stille op på tingene men fortsat bliver i samme design men med anden stil se ændringer og giv gerne mere kritik!
Jeg håber ikke i ser jeres ord værdifuldt da jeg retter lige så stille op på tingene men fortsat bliver i samme design men med anden stil se ændringer og giv gerne mere kritik!
Du sidder med en Dandomain løsning hvor du har alle muligheder inden for rækkevidde. Derudover så bør du læse e-pusher light og lytte til hvad andre siger.
Jeg har programmeret i over 27 år. Jeg har kodet i C, C++, Java, Delphi, Perl, JavaScript, C#, F#, VB.NET, ASP, Myresnak :D, Comal80 osv....
Prøv nu at lytte til hvad der bliver sagt - Det flyver om ørene på dig med guldkorn og du lukker fuldstændigt af og går i forsvars mode. Du skal være utroligt glad for at mange af de mennesker som har deres gang her er så large og vælger at se igennem fingre med halv flabede tilbagesvar og åndsvage bortforklaringer når de har siddet i den bedste intention og prøvet at hjælpe dig til at få succes med din shop ved at lave en hurtig analyse og belyse kritik punkter. Overvej at nogle disse mennesker rent faktisk har mange års erfaring med net handel og konverteringsoptimering på tværs af målgrupper.
Jeg står selv og mangler et Ipad cover, og jeg blev skræmt væk af netop designet da jeg kom ind på siden for et par dage siden uden at på det tidspunkt at være blevet "farvet" af dine svar.
Hvad forventer du der bliver skrevet? En 1-2-3 Guide "Sådan får du 100 kunder om dagen ved at trykke på en knap" Den findes ikke!
De bedste råd er allerede blevet givet - Mange gange!
Tag iøvrigt som tidligere skrevet at start ud med og læs gratis versionerne af følgende e-bøger, der også kan hjælpe dig videre når de nødvendige herognu actions er blevet taget