Hej Amino´er
Vi er ved at etablerer en afdeling i Hammel og søger derfor Eventuelle kunder og samarbejdes partnere i området. Vi udfører kvalitets malerarbejde og rengøring, vi har allerede en fin afdeling i Holsted hvor vi beskæftiger 6 mand. Vi har stor erfaring med især nybyggeri, renovering og flyttelejligheder. Vi giver ofte pris på både maler entreprisen og rengøringen hvilket kunderne ser som en stor fordel i og med de kun skal have kontakt til et firma. se evt. mere på www.holstedmalerfirma.dk Spørgsmål besvares meget gerne :-)
Venlig hilsen Jesper Nielsen |
Hej Jesper,
Jeg vil nu anbefale dig også at have opmærkomheden rettet imod Favrskov, når nu det er den kommune, I planlægger at placere en afdeling i.
Favrskov er en stor kommune (539,36 km2) med mere end 46.000 indbyggere - og altså ikke kun "omegn af Silkeborg".
Velkommen til området.
Dbh. John
PS: Når I skal have IT sikkert op at køre i jeres nye afdeling i Favrskov, er I som altid meget velkomne til at kontakte mig.