Køb et Amino Sponsorlink
Hej Ken
Beklager det sene svar.
Ja, det kan man godt. Du kan også selv vælge stof type osv.
Det er et engelsktalende firma som også stiller garantoer for dig som køber.
Dvs. du er sikret at du rent faktisk får de ting du bestiller, i samme kvalitet som dine prøver.
Jeg sender en PB til dig med firmaets oplysninger, så kan du bare tage kontakt til dem.
Vh. Tine
Hey!
Mangler en som kan producere sengetøj med tryk - gerne i udlandet. Det skal være standart str. 140X200. Kan du hjælpe med det Anders?
Venlig Hilsen
Ragno
Jeg kan producere senge tøjet :)
www.pajpattern.dk
freelance mønster og modelkonstruktion til modebranchen,God pasform er det halve af et godt design
Hej Nick Har du stadig mulighed for at lave et sengebetræk med eget design på?
Hvis ja, så må du meget gerne kontakte mig på: Milleskov2808@hotmail.com Mvh Mille
Hej alle sammen
Jeg mangler en som kan producere et sengebetræk (pude og dyne betræk) med et billede på, som jeg selv har. Sengebetrækkets størrelse skal enten være 140*200 eller 200*200. Er der nogle som kan hjælpe mig med dette? Mvh Mille Skov Sørensen
Hej Mille
Hvor mange sæt skal du bruge. Billed er all over print eller fra en ramme? Send mig en mail på mikkel@intnet.mu og jeg kan kigge på det.
Mvh Mikkel
http://www.facebook.com/AllOrganic
På www.bricpro.com kan man enkelt finde frem til et par fabrikker i Kina der producerer sengetøj. Vi har høj fokus på fabrikkernes produktionsforhold og arbejdsvilkår, og tilbyder et detaljeret indblik i fabrikkernes produktionsmuligheder. Man kan enten selv komme i kontakt med fabrikkerne gennem www.bricpro.com eller sende mig en e-mail på mads@bricpro.com
Mads Bisgaard Christensen / mads@bricpro.com / www.bricpro.com
Hej Lars
Gør du det stadig i børnesengetøj. Jeg designer walstickers hvor jeg godt kunne tænke mig visse børne motiver på børnesengetøj da jeg har en engros kunde på hånden. Hvad er minimum?
Mvh Mette Tost