Køb et Amino Sponsorlink
Vil da også gerne have den liste hvis muligt :)
Jeg kan stærkt anbefale http://sexshop2000.dk/grossistshop/
Hosting anbefalet
Altså, dukkerne hos realdoll.com er ikke almindeligt interessante - de er UALMINDELIGT interessante!
Du må da meeeget gerne begynde at importere... :-)
Prisen på 30.000 kr pr dukke er lidt pebret ... men, okay, så må man optage et lån!
http://www.realdoll.com/
kina, du skal købe det direkte fra kina!
Hvor ved du det fra...?
:-)
Hehe hvor er du morsom....
har har butik i ros torv i 2010 med disse sager;)
skulle står har haft
Poul Madsen: Altså, dukkerne hos realdoll.com er ikke almindeligt interessante - de er UALMINDELIGT interessante! Du må da meeeget gerne begynde at importere... :-) Prisen på 30.000 kr pr dukke er lidt pebret ... men, okay, så må man optage et lån! http://www.realdoll.com/
står der ikke 70 pund på siden det er da ikke 30.000 kroner
følge min udvikling poledanser her knokler der ud ad da dette års dm pole dans er vigtigt for mig
Det er sgu' 30.000 kr du, for en skræddersyet dukke lige efter dine behov (og begær)!
Jeg savlede også over herlighederne, indtil jeg så bund-prisen på $ 5.999! Av!
Så jeg måtte ned og snakke lån med banken. De måbede noget, men da jeg erklærede, at det var en investering i personalegoder, skrev de under med det samme!
Okay-okay, scenariet i banken har (desværre) ikke fundet sted, men KUNNE ha' gjort det! En herlig vision, ikke?
Men hvis du ka' skaffe dem for 70 pund, tager jeg 4 med det samme: En brunette, en blondine, en kruset og en ilter rødhåret!
Poul Madsen: Det er sgu' 30.000 kr du, for en skræddersyet dukke lige efter dine behov (og begær)! Jeg savlede også over herlighederne, indtil jeg så bund-prisen på $ 5.999! Av! Så jeg måtte ned og snakke lån med banken. De måbede noget, men da jeg erklærede, at det var en investering i personalegoder, skrev de under med det samme! Okay-okay, scenariet i banken har (desværre) ikke fundet sted, men KUNNE ha' gjort det! En herlig vision, ikke? Men hvis du ka' skaffe dem for 70 pund, tager jeg 4 med det samme: En brunette, en blondine, en kruset og en ilter rødhåret! :-)
så tror jeg nøjes med at oprette mig på dating sider og møde dem i virkeligheden og det er oveni den ægte kvinde man møder så