Køb et Amino Sponsorlink
Hej alle sammen:)
vil gerne lave en virksomhed som en slags frisør men hvor der kun blive sat hår på, hvor der også kan sælges hår fra og hvor man kan komme ind og købe produkter til håret osv.
mit problem er så bare at jeg mangler et sted hvor jeg kan købe/ importer hår til billige penge men hvor håret er en god kvalitet.
håber nogen kan hjælpe mig:)
Er der ikke noget der heder Remy hår?
Det skulle vist nok være en ok kvalitet (Gude hår!). Jeg får ihvertfald en del besøg af folk der har søgt på 'Remy Hår'. Jeg kunne sælge masser af det. Men jeg har næsten ikke mere ihvertfald ikke noget der er langt nok.
FAKTURA PROGRAM 149,- kr.REGNSKABSPROGRAM 399,- kr.EXCEL REGNSKABSPROGRAM 189,- kr.
hej ja det er noget som hedder remy hår...
det er ihvertfald det jeg søger...
Hej Betteann.
Jeg kan godt hjælpe dig, hvis det stadig har interesse.
Send mig en PM i så fald.
Kunne du tænke dig at sælge hair extensions? Clip hair extensions, keratin totter og værktøj.
Hejsa
Jeg importerer kinesisk remy hår ud fra Kina, Jeg har masser af kontakte, fordi jeg er en kineser.
Du kan mail lige til mig hvis du har bruge for hjælpe.
dawei_claus@hotmail.com
www.kinesiskantik.dk
Hej jeg håber virkelig du kan hjælp mig søger virelig kvalitets hår...
fandt en hjemme side fra kina med lige det hår jeg søgte men den hoppede af og jeg kan simpelthen ikke finde den side igen
Hvad har du a kontakter savner virkelig godt hår
Knus Parilla
Hej Parilla
Du kan kontakte mig dawei_claus@hotmail.com
Mvh.
www.allbeauty4you.dk
Hej Parilla.
Du kan kontakte mig :sam5678@gmail.com
mvh.Sam50
Min kone har en salon hvor hun laver hår og importere også selv håret, da hun sælger en del over nettet.
Hun prøvede til at starte med at importere håret fra Kina selv, hvor vi fik nogle prøver, som var rigtig gode, selvom det var syntetisk hår, og bestilte så en palle, som simpelthen var det værste plastikhår. Jeg tror stadig vi har noget af det, selvom det er næsten 3 år siden.
Så vi importere kun fra USA eller fra europæiske grossister nu.
Det kan dog være en god ide at rejse til de enkelte lande og se virksomhedderne og mærke kvaliteten, så man ved hvad man har med at gøre.
Har man ikke de store finanser at starte op for kan det selvfølgelig være svært hvis man skal til Kiba eller indien.
har snakket med mange, hvor jeg kunne købe hår af dem, men synes det er vildt dyrt...
er der nogle af jer, hvor man kan købe det billigt af? og hvor det er god kvalitet hår?