Køb et Amino Sponsorlink
Hej Alle,
Er der nogen herinde der ved om det er muligt at producere voks på sprayform?
Måske nogen der har noget erfaring her indenfor...
Så må i meget gerne skrive til mig.
Venligst,
Har jeg aldrig hørt om.Men hvorfor skulle man hellere ville have det på sprayform?MvhNickDansk Parkeringskontrolwww.dpkontrol.dk
Jeg er tidligere frisør og ja det findes så det er muligt
Ok, mange tak for svaret!
Kan du huske hvad det produkt hedder?
Der er mange forsk brands der lavet spray voks. Goldwell har bla. Fra serien KMS.
Hejsa
Ja, det kan godt lade sig gøre.. det kan også produceres i tuber !
jeg kan hjælpe dig med begge dele. Naturligvis også i krukker.
Interesseret ?
Hej Ras100 ,
Der findes mange firmaer som laver sprayvoks, prøv at tjekke nicehair.dk, billigvoks.dk, alle de større indenfor hårpleje her i Danmark :-)
Best regards / Bedste hilsner
Frederik - Stokholm Jewelry
Jeg har også voks i sprayform. Mit er fra Paul Mitchell.
Jeg foretrækker dog det traditionelle, da det i sprayform sviner som bare pokker... Det efterlader en "dejlig" fedtet substans af voks på badeværelsesgulv, spejl m.v. (og ja, jeg forsøger faktisk at ramme håret ), så jeg er ikke ubetinget begejstret. Min frisør bøvler iøvrigt også med det svineri, det efterlader, og hun må da vide, hvordan det skal bruges korrekt...?
Skal du have hjælp til tekster eller banner? Hjælp til tekster og bannere
Er du hundeejer eller bare interesseret i hunde? Nyhedssite for hundeejere og andre hundeinteresserede
Kender du en tysker med hund? Hjælp til tyske turister der holder ferie i Danmark med hund