Køb et Amino Sponsorlink
Okay super. :)
Mediascript - Hold styr på din indtjening uden at spilde tiden!
Se her: https://sokarende.bolagsverket.se/mia/visasoktarende.seam?id=884&artal=2012&cid=87167 Og http://www.allabolag.se/5567890396/4_QQQQ_Media_ABDet pga- skyldig moms og skat på 700.000 kr og det er nu tvangsopløst. Så dem i Sverige får nok ikke deres penge, pas på!
IQmedier er erklæret konkurs her er så det endelige bevis.Modtog en mail fra Repaymedia om det.
"Det er med bedrøvelse, at endnu en af kon-kollegaerne erunder konkurs.
begæring.:
http://www.statstidende.dk/default.aspx?pg=36.1.8.13048120&date=11.08.2012&mode=3&page=10
I den forbindelse vil vi gerne tilbyde vores affilaitepartnerne, 10% i bonus i 30 dage, startende fra den
15.08.2012 t.om. den 15.09.2012 på toppen af denomsætning de plejede at lave hos vores kon- kollega, husk at tage etscreen-dump af din omsætning, så laver vi udregningen i fællesskab når de 30dage er gået.
Til orientering har vi mere end 70% af "dekampagner" i forvejen, så der er grobund for en solid og god omsætning.
Til yderligere orientering for mange af jer partnere, derhar mistet omsætning hos denne kon-kollega, så kan man rette henvendelse tilkurator Per Astrup Madsen, LETT advokater, med pam@lett.dkeller telefon 4161 7121, såfremt man har et krav eller tilgodehavende.
Linkportalen med de gode links - Et godt sted at starte
Det er ikke altid dejligt at have ret :).
Men det var jo som jeg sagde, håber ikke at mange folk har tabt penge på det.
synes godt nok de alle går ned på stribe.. jeg valgte at hoppe helt væk fra det igen, da der kom alt for mange ting i klemme ved de fleste selskaber :(
Holder også alle mine aktiviteter ved de store som jeg er sikker på kan betale og ikke ryger på røven lige forløbig.
Men både IQmedier og Mikkelsenmedia havde varsler som gjorde at jeg ikke skulle lave mere hos dem.
ja man skal sku passe på hvem man vælger som partner, men det er jo i alle bracnher man skal være opmærksom..
gik mikkelsen ned bare en mdr tidligere havde jo sku også mistet meget mere end jeg gjorde :(
Det skal man altid ja :).
Og det er sku noget lort at du har tabt penge på at nogen ikke kan styre deres forretning.
Håber at du får dine penge, men du skal nok ikke regne med det.
Det var mikkelsen media så dem ser jeg desværre ikke :(
Har nogen gange tænkt på at prøve lidt igen, men tør sku ikke med de usikre netværker herhjemme
Hvad er det da du laver?
Og synes ikke at de er usikre som sådan, man skal bare vide hvem man skal vælge at bruge.